Uzman Görüşü: Bu 2 Altcoin Çılgın Kar Potansiyeline Sahip!

Altcoinler piyasaya çıkmaya devam ediyor. Ancak bunların hepsi hayatta kalacak projeler değil. İnsanlar kriptoda aptalca zengin oluyor. Bu 2017 ve 2020’de oldu. Altcoinbuzz ekibinden kripto uzmanı Deepika Garga göre bu, sadece 184 gün içinde tekrar gerçekleşmek üzere. Yükseliş çoktan başladı. Uzman, boğa koşusu başlamadan hemen önce 2 çılgın kar potansiyeli olan altcoin projesi paylaşıyor.

İlk çılgın kar potansiyeli olan altcoin: QUANT Network (QNT)

Listedeki 1 numara Quant Network. Hiç bir projeye erken girdiniz mi? Quant benim süper erken resimlerimden biri oldu. Quant Network ile 2018’de karşılaştım. Bunu 2020’de 5 dolara yakınken almaya başladım. Ve şimdi yine bundan bahsediyorum çünkü bu iyi bir giriş noktası. Uzmanlar altcoin fiyatının buradan % 500-600 artmasını bekliyor.

İlk neden: Gerçek dünya kullanım örneği

Çoğu kripto projesinin aksine Quant Network, pratik ve gerçek dünyaya uygun bir kullanım alanı sunuyor. Altcoin, küresel dijital dönüşümde çok önemli bir rol oynayacak bir konumda duruyor. Bunun nedeni, bankalar gibi geleneksel finans kurumları ile kripto alanı arasındaki etkileşimi kolaylaştırması.

İkinci neden: Büyük işbirlikleri yapıyor

Gerçek dünyadaki kullanım alanı nedeniyle Quant, Bank of England, Bank of International Settlements ve MasterCard gibi kurumlarla büyük işbirlikleri yaptı. Ve teknoloji gerçekten iyi çalışıyor. Başka bir deyişle, silo halindeki web sitesini birleştiren Google arama motoruna biraz benziyor. Tıpkı Google Arama Motoru gibi Quant ağı da tüm Blockchain projeleri ve hatta geleneksel finansal kurulum arasındaki boşlukları doldurmayı hedefliyor. En büyük avantajı, Blockchain teknolojisinden yararlanmak isteyen işletmeler için. Bunun nedeni Quant’ın tak ve çalıştır bir çözüm sağlaması. Ve altcoin Quant’ın kurumsal ortaklıklarda büyük adımlar attığına tanık olmamızın tek nedeni bu.

İkinci sırdaki proje: Kaspa (KAS)

Listedeki 2 numaralı altcoin, topluluğumuzun favorisi Kaspa. Genelde izleyicilerimize ya da topluluğumuza belli bir projeden bahsederiz. Ancak Kaspa ile bu durum tersine döndü. Yılın başında izleyicilerimizin yorum bölümlerinde KAS hakkında konuştuklarını gördüğümüzde Kaspa’yı fark etmeye başladık. Ve o zamandan beri KAS %1.825 arttı.

Aslında, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, 20 Eylül 2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu piyasada bir ATH hayal edin. Kaspa (KAS) bir Proof-of-Work Blockchain. Ayrıca tamamen açık kaynaklı. Bu, merkezi bir yönetim olmadığı anlamına geliyor. Ayrıca, altcoin projesinin tokeni adil bir lansman gördü. Dolayısıyla, PoW Blockchain’ler arasında Kaspa en hızlı Blockchain. Ayrıca en ölçeklenebilir anlık onay işlemlerini de sunuyor.

Gördüğünüz gibi Kaspa’da çok şey oluyor. Mevcut altcoin fiyatı 0,0428 dolar seviyesinde. Ancak, halihazırda 885 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bununla birlikte, 1 yıl içinde %1.884 oranında artış gösterdi. Yani, sahip olunması gereken başka bir büyük anlaşma.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx