Uzaktan Çalışmayı Konforlu Hale Getirecek Harika Teknoloji Ürünleri

 

Teknoloji ürünleri şüphesiz bir iş yeri için vazgeçilmezdir ve bu ifade özellikle uzaktan çalışmanın çalışma alanlarının geleceği olduğu günümüzün son derece gelişmiş nesli için geçerlidir. Uzaktan çalışma konusunda yeniyseniz, görünen dizüstü bilgisayar dışında gözden kaçırabileceğiniz tonlarca temel alet olduğu göz önüne alındığında, bu ihtimalin biraz göz korkutucu olabileceği anlaşılabilir. Ve eğer gerçekten bu ikilemi yaşıyorsanız, o zaman bugün için hazırladığımız makale amacınıza çok iyi hizmet edecektir. Bu yazıda, elinizdeki işi büyük bir kolaylıkla halletmeniz için ihtiyaç duyacağınız temel teknoloji ürünlerinden bazılarını sizlerle paylaşacağım.

Dizüstü bilgisayar

Hızlı ve güvenilir bir dizüstü bilgisayar hiç düşünmeden alınır. Görevlerimizi yerine getirecek ana teknoloji ürünüdür. Bununla birlikte, bazı potansiyel alıcılar genellikle tek bir spesifikasyona kapılma eğilimi veya markanın ne kadar ucuz göründüğü gibi çeşitli faktörler nedeniyle yanıltılmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun en iyi dizüstü bilgisayarı seçerken, çalışma dönemlerinizi konforlu ve rahat kılmak için gerekli özellikleri ve işlevleri içerdiğinden emin olmalısınız.

Seçeceğiniz dizüstü bilgisayar markasından emin değilseniz Huawei MateBook D16’ya göz atmalısınız. Birden fazla görevi gerçekleştirmede hızlı ancak etkili olan Intel i5 Core gibi en yeni donanımlarla donatılmıştır. Ayrıca yayın platformlarından video izlemek, sosyal medya ve internette gezinmek, popüler oyunların iyi oynanması vb. gibi diğer çeşitli görevler için de markaya güvenebilirsiniz. Hepsinden iyisi, markayı bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Ayrıca, diğer temel teknoloji ürünlerini satın almanız için tasarruflarınızı daha da artıran laptop kampanyaları 2023 şu anda pazarlanmaktadır.

Tablet

Tabletin en belirgin avantajı dizüstü bilgisayara alternatif olarak kullanılabilmesidir. Normal bir akıllı cihaza benzer bir işletim sistemi çalıştırıyor, ancak bu cep boyutundaki cihazlar aslında bir dereceye kadar normal bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara benzer şekilde çalışabilen bilgisayarlardır. Tablet bilgisayarların eğlence alanında güçlü işlevleri ve çeşitli kullanımları vardır. Film izlemek, müzik dinlemek, oyun oynamak vb. amaçlarla kullanılabilirler. Tabletler daha iyi bir görsel deneyim sağlayan geniş ekranlara sahiptir ve oyun ve eğlence uygulamalarının deneyimi de yüksektir. Tabletin taşınabilirliği ve şekillendirilebilirliği aynı zamanda onu ideal bir e-okuma aracı haline getiriyor. Ancak klavyenin trackpad’i yoksa, dizüstü bilgisayar gibi çalışabilmesi için masaya takılacak kablosuz klavye ve fare gibi aksesuarlara ihtiyacınız olacak.

Taşınabilir Kahve Makineleri

Kahve, teslim tarihlerine yetişmeye çalışırken bizi meşgul etmeye ve enerji vermeye yardımcı olması açısından uzaktan çalışanlar için bir zorunluluktur. Ayrıca çoğumuzun mutfakta kahve demlemek de dahil olmak üzere verilen süreyi mümkün olduğunca maksimuma çıkarmak istediğinden eminim. İyi haber şu ki, taşınabilir kahve makinesi gibi hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan birçok taşınabilir teknoloji ürünü var. Bu tür gadget’lar çalışma masanıza da koyabileceğiniz kadar küçüktür. Artık tek yapmanız gereken bir paket kahve paketini alıp kahve makinesinin haznesine döküp ısınmasını beklemek.

Harici disk

Bir noktada, özellikle büyük dosyalarla uğraşıyorsanız bilgisayarınızın depolama alanı birikecektir. Bulut yardım sunabilse de, size 1 TB’a kadar ekstra depolama alanı sağlayabilen harici bir sabit diskle karşılaştırıldığında ona erişim o kadar kolay olmayabilir. Harici sabit sürücüler çok geniş bir depolama kapasitesi sağlayabilir ve yüksek hız, büyük kapasite, hafiflik ve rahatlık ile karakterize edilir. En büyük avantajı saklanan verilerin güvenliği ve güvenilirliğidir.

Son düşünceler

Çalışma alanınızı konforlu hale getirmek için gerekli teknolojik aletleri toplamak, özellikle sıfırdan başlıyorsanız, başlangıçta zor olabilir. Her durumda, dikkate almanız gereken önemli şeylerden bazıları dizüstü bilgisayar, tablet ve harici sabit disktir. Ayrıca, işinizi yaparken ihtiyaç duyduğunuz kafeinli içeceği sağladığı için portatif kahve makinesi gibi diğer teknoloji ürünlerini de son derece faydalı bulabilirsiniz. Tabii ki, bahsedilen gadget’lar tercihlerinize bağlı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz gadget’lardan yalnızca birkaçıdır. Ayrıca etkili bir performans sergileyebilmeniz için sahip olmanız gerektiğine inandığınız öğelerin kısa bir listesini yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir