Ünlü oyuncu Ashley Johnson, Brian Foster’a cinsel istismar nedeniyle dava açtı

Nick Carter, Russell Brand, Danny Masterson… Gösteri dünyasındaki cinsel istismar iddiaları ve davaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu defa da ünlü oyuncu Ashley Johnson şoke eden bir iddia ile dava açtı, hem de eski erkek arkadaşı olan ünlü sunucu Brian Wayne Foster’a…

Davada şu ifadelere yer verildi: “Kronik uyuşturucu ve alkol bağımlılığı olan Davalı Brian Wayne Foster, son on yılda kadınlara karşı rahatsız edici bir kalıp ve ürpertici ve ahlaksız davranışlar sergiledi. Bazı talihsiz kadınlar, ortak bir dizi fiziksel ve cinsel şiddetin yanı sıra zihinsel ve duygusal istismara da maruz kaldılar. Foster, çeşitli yalanlar, tehditler, korkutmalar ve manipülasyonlarla hayatlarını kontrol etmeye çalıştı.”

Davacılardan biri Johnson’ın kız kardeşi Haylie Langseth, davada çocuklarının önünde bir aile partisinde alkol kokan Foster tarafından el yordamıyla taciz edildiğini iddia ediyor.

Ayrıca Ashley Johnson’a fiziksel olarak zarar verdiği belirtildi.

Johnson’ın avukatı Bryan Freedman şu ifadeleri kullandı: “Kanıtları inceleyen polis memuru, Ashley Johnson’ın güvenliği konusunda o kadar endişeliydi ki Brian W. Foster’a karşı acil koruma kararı almak için tek başına hakime gitti. O zamandan bu yana altı kadın daha öne çıktı. Bu dava, hem Foster’ın yedi müvekkilime uyguladığı istismarı telafi etmek hem de Foster’ın başkalarını zihinsel, duygusal ve fiziksel istismar etmesini önlemek için açıldı.”

Davada, “Yıllarca Foster’ın istismarına maruz kaldıktan ve bunun sonucunda duygusal bir çöküntüye sürüklendikten sonra davacılar artık bıktı” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx