Teoman: Öyle bir para alsaydım çalışmama gerek kalmazdı

Ünlü şarkıcı Teoman, geçtiğimiz aylarda Bebek’teki bir gece kulübünün kurşunlandığı sırada içeride olup büyük tehlike atlatmıştı. Teoman, “Olayı duydum ve terk ettim orayı. Pek gerek yok koruma tutmaya” açıklamasında bulunmuştu.

 NE OLMUŞTU?

Olay, saat 01.20 sıralarında Beşiktaş Bebek Yoğurtçu Zülfü Sokak üzerindeki ünlü bir kafede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde 34 VF 0416 plakalı otomobille gelen bir şahıs, araçtan indikten sonra silahını çekerek kurşun yağdırdı. Şahıs ardından geldiği araca binerek hızla uzaklaştı.

Saldırı sonucunda mekanın işletmecisi İbrahim Yılmaz (48) bacağından, çiçekçi Mehmet Putum (30) kalçasından ve yoldan geçen Recep Vayıs (36) ise bacağından yaralandı. Yağmur Ağkaya’nın aracının ise ön sağ yolcu camına isabet sonucu kırıldığı belirlendi. Saldırı anı, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olayın ardından çalışma başlatan Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, görgü şahitlerinin ifadesine başvurarak güvenlik kamera görüntüleri incelemeye aldı. Yapılan incelemeler sonucunda şahsın emniyette “ateşli silahlar kanununa muhalefet” suçundan kaydı bulunan Can A. (25) olduğu tespit edildi. Öte yandan şahsın geçtiğimiz ay saldırı düzenlediği kafeden çıkartıldığı ortaya çıktı. Olay sırasında büyük panik yaşandı, müşteriler panikle kendini dışarı attı. Teoman’ın da bulunduğu kimi müşteriler masaların altına saklandı.

Şarkıcı konuyla ilgili, “Dışarıda olmuş olaylar, benimle ilgisi yok aslında. Olayı duydum ve terk ettim orayı. Çok seyrek çıkıyorum zaten dışarıya geceleri. O yüzden pek gerek yok koruma tutmaya” demişti.

KIZLARI MEKANDA BIRAKIP ÇIKTI

Rock müziğin başarılı ismi Teoman, geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla bir mekanda bir araya gelerek hasret giderdi. Mekanın içinde kız arkadaşları ile eğlenen şarkıcı, kapıda basının beklediğini görünce kızları mekanda bırakıp hızlıca mekandan çıktı.

Yürümekte zorlanan Teoman, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakıp kendisini bekleyen taksiye binip uzaklaştı.

“BEN GENÇLERİ SEVİYORUM”

Önceki gün Cihangir’de görüntülenen Teoman ayaküstü soruları cevapladı. Muhabirlerin “Teoman Bey, rapçi Çakal ile fotoğraf paylaştınız. Acaba bir düet rap şarkı mı geliyor?” sorusuna Teoman “Ben gençleri seviyorum, onlarla bir şeyler yapmak hoşuma gidiyor. Fakat ben Rap yapmayabilirim” dedi.

“KIZCAĞIZ İLE ÖNCEDEN TANIŞMIŞTIM”

Geçtiğimiz günlerde de Aleyna Tilki, Teoman ile olan bir fotoğraf paylaştı. ‘Birlikte bir proje mi olacak?’ haberlerine şarkıcı, “Ben kızcağız ile daha önceden tanışmıştım. Bir proje yok ama dediğim gibi ben gençleri seviyorum, güzel şeyler yapıyorlar” dedi.?

“BU BİR YALAN!”

Muhabirlerin “Teoman Bey bir gözlük firmasının reklamında oynadınız ve çıkan habere göre 2 milyon TL’ye yakın para aldığınız yazıldı. Böyle bir rakam para aldınız mı?” sorusuna Teoman “Hayır tabii ki bu bir yalan. Ben böyle bir büyük rakam para almadım. Cüzii bir rakamdı. Böyle büyük bir para alsaydım çalışmama gerek kalmazdı. O doğru değil yalan” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.