ŞEGAFED, 15 Temmuz Şehitleri için Ali Kınık konseri verdi

ŞEGAFED, 15 Temmuz Şehitleri için Ali Kınık konseri verdi

İSTANBUL – Şehit Yakınları, Gaziler ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Federasyonu Sultanbeyli Şubesi 15 Temmuz Şehitleri için konser verdi. Konserde Ali Kınık sahne aldı.

Konser öncesi konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “7. senesini yaşıyoruz 15 Temmuz gecesinin. Bu nedenle başta bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz. Ömer Halis Demir’in şahsında bütün müşahedahımıza rahmet diliyoruz. ve Sultanbeyli’nin şehitlerine anıyoruz” şeklinde konuştu.

ŞEGAFED Genel Başkanı Gazi Caner Dalkalı, “15 Temmuz’un üzerinden 7 yıl geçti. Sultanbeyli İlçe Başkanlığımız tarafından Ali Kınık konseri düzenliyoruz. Öncelikle 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. Gazilerimize de sağlık, sıhhat ve afiyetler diliyorum” dedi.

Konser öncesinde açıklamalarda bulunan ŞEGAFED Sultanbeyli İlçe Başkanı Yasin Timur, “Şehit Yakınları Gaziler ve Korumaya Muhtaç Çocuklar Federasyonu Sultanbeyli İlçe Başkanlığı olarak 15 Temmuz anısına, Ali Kınık’ı Sultanbeyli’de buluşturduk. ve bu programa emeği geçen başta yönetimim ve diğer arkadaşlarım olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

ŞEGAFED’in düzenlediği konserde şarkılarıyla katılım gösteren Ali Kınık, “Güzel bir program oldu Sultanbeyli’nden. Kıymetli derneğimize, ilçe başkanımız Yasin Timur’a teşekkür ederim. Öncelikle bizlere şehit ailelerimizle, şehit yakınlarıyla buluştuk bu 15 Temmuz haftasında bu önemli bir günde, Allah şehitlerimizin mekanını cennet eylesin. Teşekkür ediyorum Yasin Başkan’a, çok güzel bir program oldu. Allah razı olsun. Güzel geçti bence güzeldi. Sağ olsunlar, Allah razı olsun. Allah razı olsun. Ben sonuçta şarkı söylüyoruz. Demek ki insanlarla ortak bir duygu birlikteliğimiz oluşuyor. o yüzden kendilerini yakın görüyorlar herhalde. Allah razı olsun. Teşekkür ediyorum ilgileri, alakaları için. Bütün dinleyicilerimizden de bütün milletimizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Halit Arslan – Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx