Özge Özpirinçci’den Burak Yamantürk paylaşımı

2013-2014 yılları arasında ekranlara gelen ‘Tatar Ramazan’ dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, mutlu birlikteliklerini geçtiğimiz sene evlilikle taçlandırmıştı. Bozburun’da nikâh masasına oturan oyuncu çift, aralık ayında kızı Mercan’ı kucaklarına almıştı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Özge Özpirinçci, Ocak ayında eşi Yamantürk ile birlikte kızları Mercan’ın elini tuttukları fotoğrafı sevenlerinin beğenisine sunmuştu. Bu pozlarına beyaz kalp emojisiyle birlikte “Yavru” notunu düşen ünlü isme, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

İŞTE MERCAN BEBEK

Özge Özpirinçci, geçtiğimiz aylarda eşi Yamantürk ile Yeniköy’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Mercan’ı pusetiyle araç koltuğuna sabitlemeye çalışan ikilinin beş aylık bebekleri, ilk kez görüntülenmişti.

“ÇEKMEYİN”

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte kızı Mercan’la birlikte Bodrum’a gelen 36 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalar bir AVM’de görüntülenmiş ve soruları yanıtlamamayı tercih etmişti. Özpirinçci, “Kucağımda bebeğim var” diyerek, görüntü alınmamasını istemişti.

HAMİLELİK POZLARINI PAYLAŞTI

Şimdilerde kızıyla ilgilenen Özge Özpirinçci hamileliği boyunca pek paylaşım yapmamıştı. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda o süreçte çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncu, paylaşımına, şu notu düşmüştü:

İlk iki fotoğrafı, ‘İlk ve Son’ setinden, 3. 4. Ve 5. fotoğrafları Umut Evirgen çekmişti Asos’ta. 5. ve 7. fotoğraftaki bikinileri bu sene de bayılarak giyiyorum! 6. Ve 7. fotoğraf Bozburun’da Tanem Sivar tarafından çekildi. Telefonu benim hamile fotoğraflarımla doldu! Her gün bana 50 tane filan fotoğrafımı yolluyordu. 8. fotoğraf glütensiz pizzamı beklerken çekilmişti. Son fotoğraf ise doğumdan bir gün önce Melis Özge Bozoklu’nun evinin bahçesinde çekilmişti. Şimdi bir bu fotoğraflara bakıyorum bir Mercan’a bakıyorum ve zaman nasıl geçti inanamıyorum…

BEŞ YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Özge Özpirinçci, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Uzun yıllar aşk yaşadığı Burak Yamantürk’le beş yıl önce verdiği mutluluk pozunu yayınlayan oyuncu, paylaşımına kırmızı ve mor kalp koyarak eşini etiketledi. Aynı kareyi Yamantürk de takipçileriyle paylaştı. Çiftin yıllar önceki pozu dikkat çekti.

“ÖNCELİĞİM MERCAN”

Öte yandan Özge Özpirnçci, geçtiğimiz aylarda setlere ne zaman döneceği konusuna; “Şu anda çalışmak değil, önceliğim Mercan. Belli de olmaz. Gelen iyi bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete gider gelir” açıklamasını yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.