Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Terazi...

Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Başak, Terazi…

Paylaş

KOÇ: Duygusal ilişkilerinizde karşılıklı bir mücadele içinde olsanız bile, çevrenizin sizin üzerinizdeki gücünü biliyor ve kendinizi ona teslim ediyorsunuz. Rakiplerinizin olduğunu unutmamalı ve planlı olmalısınız.

Paylaş

BOĞA: Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bilinçaltınız yoğun seyrediyor. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Paylaş

İKİZLER: Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak yeni işlere önem vermelisiniz. Maddi konularla ilgili atılımlar söz konusu. İşinizle ilgili görüşeceğiniz kişilere hiçbir şekilde ön yargılı olmamalısınız.

Paylaş

YENGEÇ: Bugün geçmişinizin size sağlayacağı bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz. Ailenizin, size olan ihtiyacı doğrultusunda hareket edeceksiniz. Atak ve hırslı bir kişilik sergileyerek cesaretinizi daha da zorlayabilirsiniz.

Paylaş

ASLAN: Dostluk duyguları ön planda. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınızı ve girişimciliğinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Çevrenizi olumlu etkilerken geleneksel kişileri yargılamamalısınız.

Paylaş

BAŞAK: İletişim gezegeni Merkür’den destek alıyorsunuz. Kişisel yetenek ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak ortaya koyacaksınız. Çevresel faktörlerin lehinize olması sizi daha da güçlendiriyor.

Paylaş

TERAZİ: İçinizdeki enerjiyi paylaşmakta acele etmeyin. Balık’taki bolluk gezegeni Jüpiter’in olumlu desteğini her geçen gün hissetmeye başlıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde birlikteliği belirleyici tavırlar içinde olacaksınız.

Paylaş

AKREP: Bugün çevreyle çatışmaktan uzak kalmalısınız. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde işinizle ilgili pozitif gelişmeler var. İşinize olan bağlılığınız önemli pozisyonların oluşmasına neden oluyor.

Paylaş

YAY: Çevrenizde oluşan birçok romantik fırsat önünüze geliyor. Yakın ilişkilerinize uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak bir tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız.

OĞLAK: Savaşçı Mars kişisel evinizde. Bağımsız çalışmayı deneyin. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz.

Paylaş

KOVA: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönlerinizin ağır bastığı konular gündeme gelecek. Enerjiniz güçlü ve bu özelliğinizi ikili ilişkilerinize yansıtacaksınız. Partnerinizle ortak fikir birliği içinde olacaksınız.

Paylaş

BALIK: Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak size önemli gelişime kazandıracak ve kafanızdaki karışıklara çözüm bulacaksınız. Bugün cesaretli yapınızı daha ortaya koyarken yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.

burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.