Davutoğlu’ndan Erdoğan’a: KPSS’ye şaibe bulaştıran ÖSYM sizin idarenizin kesimi

Cumhubaşkanı ve AKP Genel Lideri Erdoğan’ın KPSS skandalıyla ilgili açıklamasında altılı masayı gaye alması üzerine paylaşımda bulunan Gelecek Partisi başkanı Davutoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanı, unuttunuz galiba KPSS’ye şaibe bulaştıran ÖSYM sizin idarenizin modülü. Bu işin ardında FETÖ ya da diğer bir bilinmeyen el varsa bulup çıkarmak da sizin vazifeniz. Sorumluluğunuzu üstlenin ve vazifenizi yapın” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın KPSS skandalıyla ilgili yaptığı açıklamada altılı masayı gaye alarak, “Şimdi dikkat ederseniz, birebir anda hepsi adeta tıpkı cümlelerle, birebir sözlerle bunu tanımlamaya çalıştılar. Yani biz orada boşta bulunsak yahut boşluğa düşsek bunu seçime kadar satacaklardı. Zira gençleri nasıl aldatırız çabası içerisindeler” formundaki tabirlerine yansılar gelmeye devam ediyor.

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, Erdoğan’ın o kelamlarına şöyle reaksiyon gösterdi:

“Sayın Cumhurbaşkanı, unuttunuz galiba KPSS’ye şaibe bulaştıran ÖSYM sizin idarenizin kesimi. Bu işin gerisinde FETÖ ya da öbür bir bilinmeyen el varsa bulup çıkarmak da sizin misyonunuz. Sorumluluğunuzu üstlenin ve vazifenizi yapın. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.