Ceyda Düvenci: Başıma gelen en güzel melodi...

Ceyda Düvenci: Başıma gelen en güzel melodi…

Paylaş

Oyuncu Ceyda Düvenci’nin 2008 yılında nikah masasına oturduğu, 2013’te yollarını ayırdığı iş insanı Engin Akgün ile evliliğinden dünyaya gelen Melisa, doğar doğmaz beyin kanaması geçirmiş ve bu sebeple Serebral Palsi hastası olmuştu. İkilinin kızı Melisa Nur, 11’inci yaşında bastı.

Paylaş

Kızı için 2011 yılından bu yana mücadele eden ve sık sık aile fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci, Melisa’nın doğum gününe özel duygusal bir not yayınladı.

Paylaş

Yaklaşık altı yıldır ekranlardan uzak olan 44 yaşındaki Düvenci, paylaşımında, şu ifadeleri kullandı…

“Çok sözüm var sana dair… ‘Neden!’ diye isyan etmeye kalksam kelimelerin dünyanın etrafını defalarca turlar. Ama seni olduğun gibi yaşamaya dair sözlerime ömrüm de yetmez, dünyayı turlasan da binlerce kez tükenmez kelimelerim.”

Paylaş

“Bana ben olmayı öğreten biriciğim, hayat amacımı bulduran ve en kıymetli anneliği yaşatan balköpüğüm… Hayatımızı yoktan var etme gücü ve şansı verdiğin için sana teşekkür ederim. Bugün bu kadar sevgi ve şefkatle sarmalanıyorsak bu sadece senin sayende…”

Paylaş

“İyi ki doğdun, iyi ki beni seçtin annen olarak. Hayatın müzik, gücün müzik ve hayallerin müzik… Sen de benim başıma gelen en güzel melodisin.”

Paylaş

“Melisa’m, dileğim; seni sen yapan tüm özelliklerinle kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen. Bunun için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Seni çok seviyorum benim canım kızım.”

Engin Akgün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.