Binance Bu 8 Altcoin İçin Büyük Haberi Duyurdu!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, önümüzdeki günlerde kullanıcılarını etkileyecek birçok güncelleme duyurdu. İşte detaylar…

Binance, yeni ticaret çiftlerini ekliyor

Öncelikle bugün, 24 Mart 2023, Türkiye saati ile 11:00’den itibaren borsa birkaç yeni ticaret çifti için ticarete başlayacak. Bunlar arasında ARB/TUSD, ARB/EUR, ARB/TRY, ID/TUSD, ID/EUR ve ID/TRY bulunmakta. Ek olarak, ARB/TUSD ve ID/TUSD çiftlerinde işlem yapan kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar sıfır yapıcı ücretinden yararlanacak. EUR ve TRY’nin fiat para birimleri olduğunu ve başka herhangi bir kripto para birimini temsil etmediğini unutmamak önemlidir.

Binance’in yeni işlem çiftlerini tanıtma hamlesi, borsanın Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu’ndaki (SAFU) BUSD varlıklarını TUSD ve USDT ile takas etmesiyle gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu, BUSD ihraççısı Paxos’un artık yeni token basmayacağını ve bunun da zamanla BUSD piyasa değerinde düşüşe yol açacağını duyurmasının ardından geldi. Binance ayrıca, 22 Mart’tan bir sonraki duyuruya kadar geçerli olmak üzere, sıfır komisyonlu Bitcoin alım satım programı ve BUSD sıfır yapıcı komisyon promosyonunda güncellemeler yaptı. Program kapsamında kullanıcılar, BTC/TUSD spot ticaret çifti için sıfır yapıcı ve alıcı ücretleri ile Bitcoin ticareti yapabilirler.

VIP Loan için 5 yeni altcoin eklendi

Başka bir güncellemede Binance VIP Loan, ödünç verilebilir yeni varlıklar olarak AGIX, APE, ARB, ID ve TUSD’yi ekledi. Binance VIP Loan, borsanın açıklamasına göre; rekabetçi oranlar, şartlar ve hizmetler sunan kişisel ve kurumsal bir aşırı teminatlandırılmış kredi hizmetidir. Kullanıcılar, uzun vadeli yatırım fonlarında, kaldıraçlı ticarette ve riskten korunma stratejilerinde daha fazla potansiyelin kilidini açmak için BinanceVIP Loan’ı kullanabiliyor.

Esnek ürünler listesine de yeni coin’ler girdi

Binance, Simple Earn esnek ürünler hizmetinde desteklenen varlıklar listesine ARB, ID, TUSD ve USDC’yi de ekledi. Bu hizmet, atıl kripto varlıklar tutan Binance kullanıcıları için değerli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Binance, Tezos (XTZ) güncellemesini destekliyor

Son olarak borsa, Tezos (XTZ) ağ yükseltmesini destekleyecek. Tezos (XTZ) ağ yükseltmesi, Tezos blok yüksekliği 3.268.609’da veya yaklaşık olarak 29 Mart TSİ 17:24’te gerçekleşecek. XTZ yatırma ve çekme işlemleri, aynı gün yaklaşık 17:24’ten itibaren askıya alınacak. Ancak, ağ yükseltmesi sırasında XTZ ticaretinin etkilenmeyeceğine dikkat etmek önemlidir. Binance, Binance hesaplarında XTZ bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getireceğini belirtti. Binance, yükseltilmiş ağın kararlı olduğunu düşündüğünde XTZ için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak. Bu konuda kullanıcılara ayrıca bir bilgilendirme yapılmayacak.

Bu güncellemeler, Binance’in kullanıcılarına çok çeşitli hizmetler ve ticaret seçenekleri sağlama taahhüdünü vurgulamakta. Kullanıcıların, Binance web sitesini ve sosyal medya kanallarını düzenli olarak ziyaret ederek tüm değişiklik ve güncellemelerden haberdar olmaları teşvik edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir